92 відгуків
Интернет-магазин настольного тенниса "RAKSIT"
+380 показати номер

Інтерв'ю з представником брендів TSP і Victas

Інтерв'ю з представником брендів TSP і Victas

 

-Компанія TSP з'явилася на ринку інвентарю для настільного тенісу з найкращими накладками для гравців захисного стилю. З чим це пов'язано? Чи збережеться така тенденція в майбутньому?

 

З одного боку, цьому сприяло те,що Кодзі Матсушита - президент нашої компанії, був гравцем захисного плану. З іншого боку багато бренди нехтували виробництвом накладок для захисників, а ми вважаємо, що це дуже важлива частина настільного тенісу і готові запропонувати великий вибір для таких тенісистів. У TSP сформувався імідж компанії, яка виробляє продукції саме для захисників ще з тих пір, як такі видатні гравці, як Лю Гуолян і Ван Тао почали використовувати продукцію нашого бренду. Досі багато топові гравці грають Curl,Spectol і Super Spinpips.

 

-Що пов'язує TSP і Victas?

Обидва бренди належать одній компанії, яка називається Yamato Takkyu Co., Ltd. Ми найстаріша компанія в Японії, яка була заснована ще в 1932 році. Преміум-бренд Victas був створений в 2011 році Кодзі Матсушитой, президентом Yamato Takkyu Co., Ltd. Victas повністю орієнтується на створення продукції для провідних професійних гравців, а TSP пропонує більш широкий спектр товарів від новачків до профі.
  

-Після того, як Кодзі Матсушита покинув TSP для створення Victas, у вашій команді залишилися знамениті захисники, які допомагають розробляти інноваційні продукти для компанії? Як пов'язаний Кодзі Матсушита з TSP зараз?

Кодзі Матсушита не залишав TSP з-за Victas. Як я сказав, обидва бренди належать компанії Yamato Takkyu Co., Ltd., а Кодзі є її президентом з 2010 року. Він організував мережу з сотні провідних гравців по всій Японії і за кордоном, серед них такі висхідні зірки настільного тенісу як: Коки Нива,Юто Мураматсу,Сейдзі Воно,Кейдзиро Накамура.

-Давайте поговоримо про накладках TSP. Як довго накладка може лежати на складі, зберігаючи свої ігрові властивості?
 

Це складно визначити. По-перше, потрібно враховувати в яких умовах зберігається накладка. У хороших умовах накладка може зберігатися більше п'яти років, не втрачаючи своїх ігрових властивостей. Але це стосується звичайних накладок, без натягу. Термін зберігання накладки з натягом важко визначити, це залежить від покоління і технології натягу. Такі накладки зберігаються менше звичайних накладок.
 

-Чи існують "PRO-версії" накладок, які не можна купити в магазинах, оптимізовані спеціально для ваших спонсорованих професійних гравців?

В Японії діє правило "fair play" для професіоналів і любителів. Тому ми спонсоруємо наших гравців звичайними накладками, які можна купити скрізь. Єдиним винятком є індивідуальні запити по товщині і жорсткості губки.
 

-Накладка Butterfly Tenergy була дуже вдалою та інноваційною на ринку інвентарю для настільного тенісу. Багато компаній намагалися повторити її успіх і скопіювати її характеристики. Будуть накладки TSP Ventus, TSP Regalis, Victas V > 15 Extra такими ж успішними , як Tenergy ?
 

Всі наші нові накладки поєднують в собі японський ноу-хау і німецьку технологію виробництва. Безумовно, вся серія нових атакуючих накладок сподобається любителям таких накладок, як Tenergy.

 

-Розкажіть про ваших накладках Ventus. Правда, що їх губка зроблена на заводі ESN? Як ви оцінюєте вашу співпрацю з ESN?
 

Накладки Ventus були розроблені у співпраці японських і німецьких технологів і гравців. Основна відмінність цих накладок від інших тензорів і накладок з натягом те, що вони зроблені в Німеччині, а володіють всіма властивостями японських накладок: відмінне зчеплення, обертання і довговічність. Накладки Ventus володіють відмінною траєкторією топ-спина, яку не можуть запропонувати інші накладки. До того ж, у цих накладок неймовірне співвідношення ціни і продуктивності! Ми дуже задоволені нашою співпрацею з ESN і сподіваємося продовжувати і покращувати його.

 

-Чому накладки серії "Curl" так називаються?

У момент удару м'яча про довгі шипи, вони немов закручуються навколо м'яча, утворюючи "завиток".

 

-Чи ви плануєте випустити нові короткі шипи, такі ж популярні, як TSP Spinpips? Мій тренер говорить, що ваші короткі шипи кращі.
 

Наше ноу-хау створення коротких шипів було використано в накладках Victas VO > 101 (з горизонтальною геометрією шипів - як у накладок Spectol) і Victas VO > 102 (з вертикальною геометрією шипів-як у накладок Spinpips). Ваш тренер прав. Багато гравці мали досвід гри накладками інших виробників, роблять вибір на користь наших коротких шипів.
 

-Як вимовляти назви деяких накладок Victas, таких як V > 01 Limber, наприклад?

Немає якогось конкретного правила вимови, але в Японії зазвичай кажуть "V 01", знак "більше" зазвичай не вимовляється.

 

-Мені дуже подобається підстава TSP Besty. Чи ви плануєте випустити якусь нову основу, схоже на нього?
 

TSP Besty насправді дуже популярне в Японії. Концепт цього підстави полягав у тому, щоб створити швидке карбонове підстава зберігши хороший контроль. Завдяки комбінації гнучких волокон арамідного і класичного карбону, Besty має трохи менш жорстке торкання м'яча, ніж інші карбонові підстави. На нього схожі TSP Самріопе, TSP Lepard, TSP Hino Carbon - Power, Victas Fire Fall AC, Victas Quartet AFC.

 -Як багато підстав ви все ще виробляєте в Японії? В останньому каталозі їх зовсім небагато.
 

Це питання виробничих потужностей і витрат на робочу силу. Це правда, що всього кілька підстав зроблені в Японії. Так як це ручна робота, зусилля виробництва величезні.

Наші підстави "японське перо" досі виробляються в Японії. Тим не менше, немає причини турбуватися про якість підстав, зроблених у Китаї та Європі. Вони зроблені за межами Японії, але зроблені Японією! Іншими словами, виробничий процес контролюється японським персоналом, деревина поставляється з Японії, контроль якості також здійснюється за японським стандартам.

-Як приймається рішення про припинення виробництва якої-небудь моделі підстави? В останньому каталозі я не знайшов багатьох підстав.
 

Однією з причин припинення провадження підстави може бути постійний розвиток технологічного процесу і тестування нових товарів, що сприяє появі поліпшених версій старих підстав і вихід на ринок нових моделей з новими назвами.
 

-У вас великий вибір товарів для захисників. Чи ви плануєте випустити щось нове для гравців цього стилю гри?

Під брендом Victas ми випустили накладки Victas VS > 401 і підстави Koji Matsushita Defensive і Koji Matsushita Offensive (зараз ця серія поповнилася підставою Koji Matsushita Special).

Victas VS > 401 - це злегка липка накладка з жорсткою губкою, розроблена Козі Матсушитой для сучасних чопперів. Підстава Koji Matsushita Defensive надає неймовірний контроль у захисній грі, а Koji Matsushita Offensive розраховане на агресивних чоперів, таких як Юто Мураматсу, які хочуть використовувати будь-яку можливість здивувати опонента відповідної атакою.

 

-Шионо був першим захисником за довгі роки, виграв Japan Open, використовуючи накладкуТЅР Curl P4 з товщиною губки 0,5 мм. Могли б ви більше розповісти про цього гравця і його відносинах з TSP і Кодзі Матсушитой?
 

Безумовно ми раді,що Масата виграв міжнародний турнір. В Японії його давно знали як хорошого гравця, також ми раді, що він грає TSP Curl P4. Немає яких-небудь особливих відносин між Кодзі і Шионо, крім того, що вони обидва чопери і грають TSP Curl P4. До того ж немає відносин між ним і нашою компанією, сподіваємося, що в майбутньому це зміниться.

 

-Якою мірою перемога Шионо та інших знаменитих захисників, таких як Че Се Хек, впливає на комерційні можливості компанії TSP?
 

Для настільного тенісу добре мати багато хороших захисників, тому що завжди приємно дивитися на сильного чоппера. Звичайно, це виробляє відмінний промо-ефект, коли топові гравці використовують наші товари. Але навіть без цього, багато гравці захисного стилю гри знають про якість накладок Curl. Ми добре представлені в сегменті довгих і коротких шипів, тому ми хочемо рости і в інших товарних категоріях.